Пропозиція тижня
Популярні товари

ІНТЕРНЕТ - МАГАЗИН РОСЛИН В КИЄВІ

Ви шукаєте, де купити штучну або кімнатну рослину, яка підійде саме для вашого інтер'єру або ж екстер'єру - подивіться каталог Першої квіткової компанії. На сторінках нашого сайту ви знайдете штучні рослини, кімнатні (горшкові) рослини, штучну зелену огорожу, штучні квіти, штучні фітостіни.

Штучні рослини вигідні тим, що не вимагають догляду, а також особливих умов освітлення і вологості, що робить їх незамінними для оформлення приміщень, непридатних для розміщення натуральних рослин: для ресторанів і кафе, де практично завжди панує напівтемрява і багато сигаретного диму; для магазинів, офісних та торгових центрів, інтер'єр яких потребує пожвавлення.

В нашій колекції представлені як широко поширені, так і ексклюзивні екземпляри, що дозволяють клієнтам компанії створювати оригінальні інтер'єри. Це всілякі види квітів, декоративно-листяних і квітучих рослин будь-яких розмірних груп. Побачивши голландські рослини, ви будете вражені, наскільки їх зовнішній вигляд близький до натурального. Штучні рослини ми привозимо індивідуально під замовлення клієнта із Нідерландів протягом 10 днів.

Крім штучних, в нашому інтернет-магазині ви можете також вибрати живі кімнатні рослини. В каталозі Першої квіткової компанії представлено понад 1000 видів рослин, висотою від 50 см до 2 м, діаметром від 5 см до 40 см і вище. Ми можемо доставити вам вибрану рослину за будь-якою адресою в Києві або Київській області. Вартість доставки прораховується в залежності від обсягу замовлення і пункту доставки.

Якщо ви знаєте, які рослини вам потрібні, якого виду, розміру і форми - ви легко можете знайти їх на нашому сайті і оформити замовлення в онлайн - режимі. Щоб визначитися з вибором - скористайтеся консультацією наших фітодизайнерів, які підберуть штучну рослину, що підходить для вашого інтер'єру, розкажуть про особливості догляду за обраною кімнатною рослиною, запропонують варіанти декоративних огорож, допоможуть з монтажем штучної вертикальної стінки. Впустіть природу в свій будинок!