Пропозиція тижня
Популярні товари

ІНТЕРНЕТ - МАГАЗИН РОСЛИН В КИЄВІ

Ви шукаєте, де купити штучну або живу кімнатну рослину, яка підійде для вашого інтер'єру? Тут не може бути компромісів – квітковий декор має бути якісним та естетичним. Також важливий грамотний підхід – перш ніж купити кімнатні квіти, потрібно продумати, де вони будуть стояти, в яких горщиках і грунтах рости.
Щоб зробити правильний вибір, подивіться каталог Першої квіткової компанії. На сторінках нашого сайту ви знайдете штучні рослини, кімнатні (горшкові) рослини, штучну зелену огорожу, квіти, фітостіни. Ми пропонуємо великий вибір варіантів, професійну допомогу в підборі та доступну вартість.

Якісні штучні кімнатні рослини у Києві

Існує стереотип, що штучні рослини сильно поступаються зовнішнім виглядом натуральним. Насправді ж, сьогодні багато виробників пропонують якісні декоративні квіти, які за виглядом неможливо відрізнити від живих. При цьому у них є чимало плюсів. Ось 3 головні причини купити кімнатні рослини цієї категорії:

  1. не вимагають догляду – поливу  підбору грунту, пересадки, підрізання тощо;
  2. невибагливі до рівня освітлення й вологості – їх можна розміщувати в напівтемряві та темних місцях;
  3. підходять для приміщень будь-якого типу – вигідно впишуться в інтер'єр будинку або квартири, а також ресторанів і кафе, магазинів, офісних і торгових центрів.

В нашій колекції представлені як широко поширені, так і ексклюзивні екземпляри, що дозволяють клієнтам компанії створювати оригінальні інтер'єри. Тут можна замовити всілякі види квітів, декоративно-листяних і квітучих рослин будь-яких розмірних груп. Побачивши голландські рослини, ви будете вражені, наскільки їх зовнішній вигляд близький до натурального. Штучні кімнатні рослини ми привозимо індивідуально під замовлення клієнта з Нідерландів протягом 10 днів.

Живі квіти від кращих виробників

Орім штучних, наш інтернет-магазин займається продажем живих кімнатних рослин. В каталозі Першої квіткової компанії представлено понад 1000 видів рослин, висотою від 50 см до 2 м, діаметром від 5 см до 40 см і вище. Наш інтернет-магазин кімнатних рослин доставляє замовлення по будь-якою адресою в Києві або Київській області. Вартість доставки прораховується в залежності від обсягу замовлення і пункту доставки – тим, хто замовляє оптом, робимо знижки.

Якщо ви знаєте, які рослини вам потрібні, якого виду, розміру і форми - ви легко можете знайти їх на нашому сайті і оформити замовлення онлайн. Якщо ж вам складно самостійно визначитися з вибором – скористайтеся консультацією наших фітодизайнерів, вони підкажуть, які кімнатні рослини купити для вашого інтер'єру. Також вони розкажуть про особливості догляду за обраною кімнатною квіткою, запропонують варіанти декоративних огорож на озвучену вами ціну, допоможуть з монтажем штучної вертикальної стінки. Впустіть природу у свій будинок!