Алоказія Венті / Alocasia Wentii DxH=32x100см

Під замовлення: 20 шт
Мінімальна кількість: 1 шт
Загальна інформация
Код товару:
3210038
Код виробника:
2085ALO
Виробник:
Нідерланди
Комплектація:
рослина в технічному кашпо
Вид:
Алоказія
Розміщення:
в приміщенні
Тип:
декоративно-листяна рослина
Термін поставки:
1 тиждень
Розмір
Діаметр:
32 см
Висота:
100 см
Виберіть валюту:
  • EUR
  • UAH
  • USD
3497.00 грн
Питання по даному товару?
Знайшли дешевше?
Опис
Освітлення: Алоказія любить яскраве світло, але від прямих сонячних променів влітку її потрібно притіняти.    
     
Температура: Теплолюбна рослина, не любить перепадів температури. Ні в якому разі не тримати на протязі. Влітку ідеальна температура близько +20 градусів, а взимку не нижче +18.     
     
Полив: Полив Алоказії повинен бути помірним. Рясний полив може стати причиною загнивання коренів. Бажано чергувати прикореневий полив з поверхневим зрошенням, яке створює необхідну атмосферу  для рослини. Між поливами слід дотримуватися певного інтервалу, при цьому субстрат не повинен пересихати. Щоб не допустити перезволоження, рекомендується 1/3 частину горщика засипати керамзитом або іншим дренажним матеріалом.    
     
Вологість повітря: Алоказія віддає перевагу високій вологості повітря. Влітку в жарку погоду потребує обприскування. Для створення додаткової вологості повітря,  можна розмістити горщик з рослиною на піддон з вологим керамзитом або галькою, в зимовий час при включеному опаленні буде корисний зволожувач повітря.    
     
Підживлення: Навесні та влітку алоказію підживлюють кожні 2-3 тижні. Найкраще використовувати комплексне мінеральне добриво для кімнатних рослин.  
  
Супутні товари